Людство живе в епоху цифрових технологій, тому всі звикли до того, що їх усюди оточують різні пристрої. Однак, все одно іноді хочеться відпочити від гаджетів й інтернету та провести приємний вечір у родинному колі, або компанії друзів, граючи в якусь цікаву настільну забаву. Сьогодні існує дуже багато різновидів таких розваг, від простих карткових до дуже складних покрокових стратегій з непередбачуваним розвитком ігрового сюжету. Тому є з чого обирати.
Переваги настільних ігор
Одним з головних плюсів настільних ігор виступає зниження ризику появи когнітивних захворювань, таких як деменція та хвороба Альцгеймера. Постійна участь у грі означає, що ви тренуєте свій мозок та зміцнюєте його, а у сильнішого мозку менша ймовірність втратити свою силу. Також до переваг дорослих настільних ігор зараховують:
нормалізація кров'яного тиску:
прискорення реакцій;
зниження стресу.
Як відомо, сміх підвищує рівень ендорфінів, він сприяє зниженню або підтримці артеріального тиску. Тому отримання позитивних емоцій під час гри та виникнення сміху допомагає розслабленню м'язів та циркуляції крові. При купівлі настільної гри, в якій потрібно логічно мислити, ви зможете розвивати свою пам'ять, увагу та реакції. Це дозволить суттєво зменшити рівень стресу в житті.
Рейтинг найпопулярніших настільних ігор для дорослих
Напевно найвідомішою настільною грою вважається «Мафія». Якщо хтось не знає, то це цікава рольова розвага. В ній кожний учасник отримує роль – мафіозі, лікар, путана, шериф та мирний житель. Гра розвиває критичне мислення та лідерські якості. Особливість в тому, що кількість учасників буває різною (найбільш комфортна чисельність – 5-15 осіб). Завданнями гри є розкриття мафії, виживання, або захоплення влади. При цьому учасники повинні знайти мафію, й тоді вона програє.
Популярними дорослими настільними іграми є ті, що пов’язані з алкогольними напоями. Такою є й «Будьмо!», що передбачає необхідність вживати алкоголь. Учасникам роздають картки з діями та завданнями. Ставляться певні умови, за яких гравець випиває або не випиває. Завершення гри наступає до останнього стійкого учасника або за виконання умов, що вказані в правилах.
Окремою категорією розваг для дорослих є інтимні. Зазвичай в них грають компанії близьких друзів або закохані вдвох. Для декількох гравців підійде гра «Еродит». Вона заснована на взаємовідносинах протилежних статей. Учасники діляться на дві команди та ходять по ігровому полю, паралельно виконуючи завдання. Гравці отримують картки, де вказані слова. Мета – певним чином їх зобразити. Перемагає команда, що відгадує найбільше слів. Як бачимо, дорослі настільні ігри бувають різноманітних жанрів, тому кожен зможе знайти собі те, що сподобається.
Джерело: https://topnastolka.com.ua/.